Ūdensapgāde un kanalizācija
+371 27820334 – ārējo ūdensvadu un kanalizācijas bojājumu pieteikšana
Par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa izmaiņām Alūksnes novadā
02.02.2022

 

Cienījamie klienti!

 

Informācija par ūdensapgādes un kanalizācijas tarifiem pieejama ŠEIT
SPRK Padomes lēmums par SIA “RŪPE” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifiem

 

SIA “Rūpe” informē, ka saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes 2022. gada 27. janvāra lēmumu Nr. 21, no 2022. gada 01. marta visiem SIA “Rūpe” ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotājiem Alūksnes novadā noteikti šādi ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi:

 

Pakalpojums     | Mērvienība | Tarifs EUR,bez PVN | Tarifs EUR,ar PVN*
Ūdensapgāde 1 m3 1.27 1.54
Kanalizācija 1 m3 2.03 2.45
Kopā 1 m3 3.30 3.99


*„Pievienotās vērtības nodokļa likums” paredz, ka pašlaik spēkā esošā pievienotās vērtības nodokļa likme 21%.


SIA “Rūpe” aicina visus pakalpojumu lietotājus februārī nolasīt un iesniegt ūdens skaitītāju rādījumus, lai 2022.gadā patērētais ūdens līdz 28. februārim tiktu aprēķināts pēc vecā tarifa. Noslēgtie līgumi paredz, ka par patērēto ūdeni ir jānorēķinās tekošā mēnesī. Lūdzam iedzīvotājus savlaicīgi norēķināties par saņemtajiem pakalpojumiem. Atgādinām, ka skaitītāja rādījumus mūsu klienti var ziņot gan pa telefonu, gan elektroniski pa e-pastu [email protected] vai [email protected]. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā mūsu klienti laipni aicināti SIA „Rūpe” birojā, Brūža ielā 6-1, Alūksnē vai pa tālruni 64381089.
Informējam, ka SIA “Rūpe” veic sekojošus maksas pakalpojumus: asenizācijas, biotualešu nomu un apkalpošanu, skaitītāju maiņu un plombēšanu, ūdensvada un kanalizācijas pievadu būvniecību un remontdarbus, santehniķa pakalpojumus avārijas situāciju novēršanai (īpašumos, kuri veic tiešos norēķinus ar SIA “Rūpe”).
Sakarā ar pasta pakalpojumu sadārdzinājumu, aicinām iedzīvotājus izmantot e-pastus rēķinu saņemšanai.